KONST / Litografier / Färglitografi 8474051
nr 847 4051
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi , Olle Olsson Hagalund (1904-1972), signerad, 304/360 mm: 52x45
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:25:37
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.900 kr
16 sep
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund